Osztályok

9.z / a osztály (Osztályfőnök: Újváriné dr. Illés Mária)

Balázs Márk – zongora
Bánszki Emese Flóra – klarinét
Ferenczi Zsófi – zongora
Fodor Bálint – klarinét
Miklós Borbála Janka – fuvola
Molnár Fanni Regina – klarinét
Priskin Péter – gitár
Sánta Imola – zongora
Stefaniga Viola – hegedű
Szabó Zita Katalin – fuvola

9.z / b osztály (Osztályfőnök: Dani-Cseh Mária)

Andrási Ádám – harsona
Balog Bella – kürt
Bohr Marietta Júlia – hegedű
Brandt Petra – gitár
Cseh Julianna – zongora
Erdélyi Dóra Ágnes – fuvola
Gulácsi Vivien – trombita
Kőszegi Ábel – gitár
Nagy Csillag Róza – hegedű
Pintér Kinga – fuvola
Samu Dávid – trombita
Tar Zsombor – trombita
Varga Attila Dániel – ütő

10. z / a osztály (Osztályfőnök: Csápenszki Katalin)

Baranyai Nóra – kürt
Gigacz Milán – klarinét
Kálmán Attila Gábor – cselló
Karácsonyi Eszter – zongora
Keresztúri Kitti Vivien – furulya
Martonosi Sára – cselló
Mihalovics Hanna – zongora
Rácz Tünde – hegedű
Szabó Regő – hegedű
Szilágyi Rúben – hegedű
Tóth Tamás – ütő

10. z / b osztály (Osztályfőnök: Veres Réka)

Ajtai Rita Leonetta- fuvola
Aradi Bianka Bettina – hegedű
Báthori Fanni – magánének
Bőrös Hanna – fuvola
Csíkos Enéh – hegedű
Jánvári Viktória – fuvola
Pap Dorka – zongora
Rencsár Ábel – harsona
Szilágyi Diána Anikó – hegedű
Sztojka Julianna – fuvola
Tandari Kitti – ének
Turák Csaba – trombita
Varga Lilla Réka – cselló

11. osztály (Osztályfőnök: Valkai Dávid)

Bánszki Enikő Eszter – fuvola
Bartók Gellért – fagott
Békési Dorina Petra – hegedű
Csapó Rebeka Dalma – magánének
Csepregi Andor Balázs – zongora
Dobó Nikoletta – cselló
Farkas Gusztáv Sándor – fagott
Földi Sarolt Csenge – zongora
Gálfi Natália – zongora
Gera Bazsó Attila – gitár
Ivkovic Vivien – cselló
Juhász Kitti – magánének
Karasz Nóra Kata – hegedű
Malinics Attila – oboa
Martonosi Dóra Orsolya – gitár
Mihalik Pálma Amanda – furulya
Nagy Evelin – magánének
Nagy Fülöp Tamás – magánének
Putnoki Napsugár Lili – magánének
Szabó Márton – trombita
Szalóki Kata Erika – fuvola
Szauer Bianka – hárfa

12. osztály (Osztályfőnök: Erdős Kinga)

Aradi Krisztián Szebasztián – cselló
Bakos Viola – hegedű
Baranyai Tamás – trombita
Biró Alex – ütő
Botra Beneditta Csilla – klarinét
Chen Xin – zongora
Détár Hanna Franciska – fuvola
Dobó Petra – hegedű
Dobos Kende Vajk – furulya
Endre Dávid Csaba – tuba
Fehérvári Emma – zongora
Jánossy Tamás – trombita
Kiss Virág Sára – kürt
Máthé Dominik – hegedű
Molnár Noémi – oboa
Pósa Anna Laura – zongora
Rusai Bence – zongora
Solymosi Lilla – bőgő
Szőke Dániel – zongora

13. osztály (Osztályfőnök: Kolbné Dancsik Nóra)

Bata Viola – magánének
Behán Áron András – trombita
Dragos Bence – fuvola
Juhász Boróka Petra – magánének
Kulcsár Zsófia – furulya
Nagy Anna Berta – gitár
Nagy Edit – trombita
Orbán Tibor Tivadar – harsona
Simonyi Attila Örs – fagott
Szűcs Gergely – magánének
Vass Ildikó – magánének