Akikre büszkék vagyunk

2018/2019. tanév

GRATULÁLUNK!!!

I. Országos Zathureczky Ede Hegedűverseny, Budapest

Koós Boglárka                                Különdíj
Felkészítő tanár:  Dr. S. Dobos Márta
Zongorakísérő: Káuzli Bálint

 

 

2017/2018. tanév

Nemzetközi Vonósverseny „Amikor a tücskök ciripelnek”, Topolya

Koós Boglárka                      I. díj
Valach Georgina
                   I. díj
Benkő Katalin
                       I. díj

Felkészítő tanár: S. Dobos Márta
Zongorakísérő: Káuzli Bálint

Ormódi Lora                         II. díj

Felkészítő tanár: Benedekfi Zoltán
Zongorakísérő: Benedekfi István

Magó Áron                           I. díj
Szabó Krisztián                   II. díj

Felkészítő tanár: Zagyi Sándor
Zongorakísérő: Bendekfi István

Nemzetközi gitárverseny „Égi húrok”, Topolya

Barta Gergely                       I. díj
Bozsóki Boglárka                 I. díj
Czakó István                        I. díj
Kollár Martin                        I. díj
Krizsány Csenge                  I. díj
Lakner Margaréta                I. díj
Tukács Krisztina                  I. díj

Felkészítő tanár: Bozóki Andrea

  1. Nemzetközi Jazz verseny, Topolya

Kaszás Kornél                        II. díj

VIII. Nemzetközi Ferenczy György Zongoraverseny, Budapest

Martin Lucian Bogdán A legjobb Chopin mű eladásáért különdíj

Felkészítő tanár: Pap Éva


  1. Hajnal Akar Lenni Népdalverseny, Szatmárnémeti

Hajda Csenge Sára  Országos Arany minősítés

Felkészítő tanár: Csizmadia Anna


  1. Nemzetközi Liszt-Bartók-Kodály Zongoraverseny, Szófia

Fejes Regina      Különdíj

Felkészítő tanár: Kolbné Dancsik Nóra

2016/2017. tanév

  1. Beliczay Gyula nemzetközi hegedűverseny, Komárno (Szlovákia)

Benkő Katalin        Arany minősítés
Földházi Lilien        Arany minősítés
Valach Georgina     Arany minősítés

Felkészítő tanár: Dr. S. Dobos Márta “The Best Pedagogue” díj
Zongorakísérő: Káuzli Bálint

  1. Modus Vivendi Nemzetközi Zongoraverseny, Déva

Gyúró Dávid – abszolút I. díj
Vinkó Anna – I. díj

Felkészítő tanár: Pap Éva

  1. Rézfúvós és Ütőhangszeres Találkozó és Verseny, Debrecen

Masa Richárd I. díj

Felkészítő tanár: Nagy Zsolt
Zongorakísérő: Káuzli Bálint

Kovács Botond I. díj
Felkészítő tanár: Újvári István
Zongorakísérő: Káuzli Bálint

Calea Celebritatii Nemzetközi Fúvósverseny, Temesvár

Domján Blanka I. hely
Krcsméri Blanka I. hely
Greksa Hanna I. hely
Horváth Noémi II. hely
Virág Anna II. hely
Orosz Lili II. hely
Csernák Györgyi II. hely
Kulcsár Zsófia II. hely
Kristály Orsolya II. hely

Felkészítő tanár: Szabó Norbert
Zongorakísérők: Benedekfi István és Perneczky Balázs

Alma Cornea Ionesen Zongoraverseny, Temesvár

Gyúró Dávid   I. díj és abszolút I. díj
Vinkó Anna     I. díj
Erhardt Zsófia II. díj

Felkészítő tanár: Pap Éva

Csukor Bálint I. díj
Fejes Regina II. díj
Dere Máté II. díj

Felkészítő tanár: Kolbné Dancsik Nóra

Apjok Anna II. díj

Felkészítő tanár: Kerényi Mariann

Femus Nemzetközi Fúvósverseny, Szabadka

Domján Blanka II. hely
Krcsméri Blanka II. hely
Greksa Hanna II. hely
Virág Anna III. hely

Felkészítő tanár: Szabó Norbert
Zongorakísérő: Benedekfi István

„ANNA AMALIA WETTBEWERB FÜR JUNGE GITARRISTEN”, Weimar

Lakner Margaréta világversenyen rendkívül értékes 3. díj

Felkészítő tanár: Bozóki Andrea

“Eugen Cuteanu” Euroregionális mélyvonós versenyTemesvár

Szabó Krisztián II. díj
Magó Áron III. díj

Felkészítő tanár: Zagyi Sándor
Zongorakísérő: Benedekfi István

“Eugen Cuteanu” Euroregionális mélyvonós versenyTemesvár

Czakó István kiemelt I. díj
Krizsány Csenge kiemelt I. díj
Gurdon Hanna I. díj
Bozsóki Boglárka I. díj
Tukacs Krisztina I. díj

Felkészítő tanár: Bozóki Andrea

“Eugen Cuteanu” Euroregionális hegedűverseny, Temesvár

Benkő Katalin I. díj és a Cuteanu mű előadásáért – Különdíj
Földházi Lilien II. díj
Nagy Emma II. díj
Valach Georgina III. díj

Felkészítő tanár: Dr. S. Dobos Márta
Zongorakísérő: Káuzli Bálint

Nemzetközi Fúvóshangszeres Zenei Verseny, Brnó

Masa Richárd    I. díj és abszolút első díj
Kovács Péter     I. díj

Felkészítő tanár: Nagy Zsolt
Zongorakísérő: Káuzli Bálint

Kovács Botond      II. díj

Felkészítő tanár: Újvári István
Zongorakísérő: Káuzli Bálint

Kovács Klára     különdíj

Felkészítő tanár: Soós Péter
Zongorakísérő: Káuzli Bálint

Országos Ifjúsági Gitárverseny, Nyíregyháza

Czakó István     különdíj
Lakner Margaréta    különdíj

Felkészítő tanár: Bozóki Andrea

Éneklő Ifjúság Hangverseny, Szeged

Iskola leánykara – Arany diplomával minősítés
Iskola fiúkara – Arany minősítés

Felkészítő tanár: Erdős Kinga

  1. Országos Csembaló- és Blockflöteverseny, Budapest

Néveri Kálmán Bence      I. hely (blockflöte)
Néveri Kálmán Bence      III. hely (csembaló)

Felkészítő tanárok: Lőrincz László és Szabó Anikó

Országos Népzenei Verseny, Gödöllő

Korsós Kinga              II. díj
koboz hangszeren

Felkészítő tanár: Fábri Géza

VII. Nemzetközi Bartók Béla Zongoraverseny, Szeged

Martin Bogdán    4. helyezés
Különdíjak:
SZTE Pro Talentis díja

Ferenczy György Művészeti díja
Király-König Péter Zenei Alapfokú Művészeti Iskola díja
SZTE Vántus István Gyakorló Zeneművészeti Szakgimnázium díja

Felkészítő tanár: Zsigmondné Pap Éva

  1. Nemzetközi Jazz Verseny, Topolya

Elek Dominik                    I. díj

Felkészítő tanár: Hadobásné Bálint Zsuzsanna
Zongorakísérő: Blaho Attila

Nemzetközi Vonósverseny, Topolya

Pásztor Teréz                    II. díj

Felkészítő tanár: Benedekfi Zoltán
Zongorakísérő: Benedekfi István

Benkő Katalin                   I. díj
Földházi Lilien                  II. díj

Felkészítő tanár: S. Dobos Márta
Zongora Kísérő: Káuzli Bálint

Nemzetközi Gitárverseny, Topolya

Lakner Margaréta         I. díj
Czakó István                I. díj
Bozsóki Boglárka          II. díj
Gurdon Hanna              II. díj
Krizsány Csenge           II. díj
Tukacs Krisztina           II. díj

Felkészítő tanár: Bozóki Andrea

VIII. Országos Kamarazene Verseny, Szeged

Kovács Botond – Masa Richárd – Martin Bogdán         I. díj

Felkészítő tanárok: Újvári István – tanári különdíj
Benedekfi István – legjobb kortárs kompozícióért díj

  1. Zeneképzelet Országos Négykezes Verseny, Eger

Fejes Regina – Apjok Anna                arany minősítés

Felkészítő tanár: Kerényi Mariann

Dere Máté – Csukor Bálint                 arany minősítés

Felkészítő tanár: Kolbné Dancsik Nóra

Csongrád Megyei Bicinium Éneklési Verseny, Szeged

Vincze Virág Andrea – Szilágyi Zita       ezüst minősítés
Fehér Lilla – Greksa Hanna                    ezüst minősítés
Lajos Judit – Virág Anna                         ezüst minősítés
Nagy Hunor – Elek Dominik                    arany minősítés
Buchholcz Katalin – Molnár Csilla           arany minősítés, zsűri dicséret
Kedves Gergő – Behán Áron András      kiemelt arany minősítés

Felkészítő tanár: Erdős Kinga

Országos Népzenei Verseny, Dévaványa

Korsós Kinga            arany minősítés

Felkészítő tanár: Csizmadia Anna

2015/2016. tanév

  1. május 13-16. Temesvár, III. Eugen Cuteanu Eurorégiós Hegedűverseny

Benkő Katalin I.díj
Földházi Evelin II. díj
Rácz Polla Metta II. díj
Ormódi Lora III.díj

Felkészítő tanárok: Huszár Emőke, Dr. S. Dobos Márta
Zongorakísérő: Káuzli Bálint

  1. május 17. Temesvár, IV. Calea Celebritatii Eurorégiós Rézfúvós Verseny

Kovács Botond Márk I. díj
Kovács Klára I. díj
Lajos Judit I. díj
Behán Áron Andás II. díj
Faragó Bálint II. díj
Farkas Ákos II. díj
Nagy Hunor Sándor II. díj

Felkészítő tanárok: Boros József, Soós Péter, Újvári István
Zongorakísérő: Káuzli Bálint

  1. május 20-22. Temesvár,XIV. Alma Cornea Ionescu Euroregionális Zongoraverseny

Martin Bogdan kiemelt I. díj
Gyúró Dávid I. díj
Vinkó Anna I. díj

Felkészítő tanár: Dr. Zsigmondné Dr. Pap Éva

  1. május 16. Temesvár,III. Eugen Cuteanu Eurorégiós Mélyvonós és Gitárverseny

Lakner Margaréta kiemelt I. díj
Tukacs Krisztina kiemelt I. díj
Nickmann Marcell kiemelt I. díj
Kovács Beatrix I. díj és a Volutarte zenei alapítványkülöndíja
Szászi Petra I. díj

Felkészítő tanár: Bozóki Andrea – Volutarte zenei alapítványkülöndíja

  1. május 18. Temesvár, IV. Calea Celebritatii Eurorégiós Fafúvós Verseny

Bánfi Petra I. díj
Domján Blanka I. díj
Koós Nikolett I. díj
Krcsméri Blanka I. díj
Sugár Attila I. díj
Varsányi Gyöngyi I. díj
Virág Anna I. díj
Horváth Noémi II. díj
Nagy Veronika II. díj
Szécsi Beáta II. díj
Kristály Orsolya III. díj

Felkészítő tanárok: Szabó Norbert, Tóth Györgyi, Vizsolyi Lívia
Zongorakísérő: Csikós-Szelezsán Beáta

  1. május 5-7. Dév, XVIII. „Sigismund Toduta” Nemzetközi Zongoraverseny

Martin Bogdan kiemelt I. díj

Felkészítő tanár: Zsigmondné Pap Éva

A Kazinczy-díj Alapítványi Bizottságtól a Példamutatóan szép magyar beszédért

ANTAL KINGA KINCSŐ Kazinczy Emlékérmet kapott.

  1. április 19-én megrendezett Éneklő Ifjúság Hangversenyen iskolánk 

FIÚKARA eredményes szereplésével meghívást kapott a gálakoncertre.

Felkészítő tanár: Erdős Kinga

A 2016. április 19-én megrendezett Éneklő Ifjúság Hangversenyen iskolánk

LEÁNYKARA Arany diploma minősítést szerzett és elnyerte az Év kórusa címet

Erdős Kinga tanárnő vezetésével.

  1. április 15-17. Debrecen,X. Országos Szakközépiskolai Fuvolaverseny

DOMJÁN BLANKA III. díjat
KOÓS NIKOLETT II. díjat

Felkészítő tanár: Szabó Norbert – tanári különdíj

zongorakísérők:
Csikós-Szelezsán Beáta – korrepetitori különdíj
Kolbné Dancsik Nóra – korrepetitori különdíj

  1. április 1-3. VácVIII. Országos Gitárverseny

verseny legeredményesebb csoportjának díját:
Lakner Margaréta II. díj
Czakó István III. díj
Nickmann Marcell különdíj
Szászi Petra különdíj

Felkészítő tanárok: Bozóki Andrea – tanári különdíj
Pavlovits Dávid

  1. április 1-3. Topolya,Topolyai Zenei Napok Nemzetközi Verseny

KASZÁS KORNÉL II. díj

Felkészítő tanár: Blaho Attila

  1. március 11-13. Szabadka,FEMUS 2016 – Nemzetközi Fuvolaverseny 

KOÓS NIKOLETT I. díj
VIRÁG ANNA I. díj
BÁNFI PETRA II. díj
DOMJÁN BLANKA II. díj
KRCSMÉRI BLANKA II. díj
NAGY VERONIKA II. díj
ZSÓRI LUCA II. díj

Korrepetítorok: Dancsik Nóra és Klebniczky György

Felkészítő tanár: Szabó Norbert

ANTAL KINGA KINCSŐ, aki a „Szép magyar beszéd” verseny Csongrád megyei döntőjén

  1. helyezést, az Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei fordulóján
  2. helyezéstért el.

A “Christmas is All Around” országos angol nyelvi levelezőversenyen iskolánk csapata II. helyezést ért el a középiskolás kategóriában.

A csapat tagjai:
Antal Kinga Kincső, Apjok Anna, Benkő Katalin
Felkészítő tanár: Koczor Sarolt

Tanulmányi versenyeken remekeltek az SZTE zeneművészeti szakközépiskolásai

A Szegedi Tudományegyetem Vántus István Gyakorló Zeneművészeti Szakközépiskola diákjai és tanárai 2015. novemberében több tanulmányi versenyen is sikerrel szerepeltek.

A teljes cikk itt olvasható: http://www.u-szeged.hu/sztehirek/2015-december/tanulmanyi-versenyeken?objectParentFolderId=19355

A 2015. november 16-22. között Bécsben megrendezett

  1. Nemzetközi Bartók Béla Zongoraversenyen

Martin Bogdan III. díjban részesült.

Felkészítő tanár: Dr. Zsigmondné Dr. Pap Éva

A 2015. november 30. – december 1. között Budapesten megrendezett

XII. Országos Trombitaversenyen

KOVÁCS BOTOND MÁRK II. díjat nyert.

BEHÁN ÁRON ANDRÁS különdíjban részesült.

Felkészítő tanárok: Boros József, Újvári István

Zongorakísérő: Káuzli Bálint

A 2015. november 26-28. között Budapesten megrendezett

XII. Országos Kürtversenyen

KOVÁCS KLÁRA I. díjat,

LAJOS JUDIT III. díjat,

FARKAS ÁKOS III. díjat

nyert.

Soós Péter és Káuzli Bálint tanár úr felkészítői különdíjban részesült

A 2015. november 13-15. között Budapesten megrendezett

XII. Országos Harsona-és Tubaversenyen 

KOVÁCS PÉTER I. díjat,

MASA RICHÁRD I. díjat

nyert.

Nagy Zsolt és Káuzli Bálint tanár úr felkészítői különdíjban részesült.

A 2015. november 6-án, az Olasz Tanszék által szervezett

  1. Settimana della Lingua Italiana nel Mondorendezvény zenei vetélkedőjén iskolánk csapata, a Musicisti
  2. helyezést

ért el.

A Musicisti csapat tagjai:

Csányi Cintia, Gedai Anett, Faragó Bálint, Kovács Alexandra

Felkészítő tanár: Józsa Fanni

A 2015. szeptember 17-én, Budapesten megrendezett

Játsszunk ismét operát! műveltségi vetélkedőn az iskolánkat képviselő csapat továbbjutott a novemberi középdöntőbe!

A csapat tagjai:

Lakner Margaréta, Nagy Veronika, Szabó Dóra, Szászi Petra, Vincze Virág, Virág Anna

Felkészítő tanár: Somogyvári Tímea Zita

2014/2015. tanév

A 2015. május 21-22. között Temesváron megrendezett
II. “Path to Celebrity” Fúvós Hangszerek Euroregionális Versenyén

Domján Blanka
I. díj

Virág Anna
I. díj

Zsóri Luca
I. díj

Koós Nikolett
I. díj

Krcsméri Blanka
II. díj

Nagy Veronika
II. díj

Felkészítő tanár: Szabó Norbert

Hegedűs Csaba
II. díj

Felkészítő tanár: Tóth Györgyi

Kovács Klára
I. díj

Lajos Judit
II. díj

Farkas Ákos
II. díj

Felkészítő tanár: Soós Péter

—————————————————————————–

A 2015. május 15-17. között Temesváron megrendezett
II. Eugen Cuteanu Eurorégiós Hegedűversenyen

Nagy Emma
I.díj és dicséret a Cuteanu darab előadásáért

Vass Eszter Gréta 
I. díj

Földházi Evelin
II. díj és dicséret a Cuteanu darab előadásáért

Rácz Polla Metta 
II. díj

Kálmán Gergely
III.díj

Vinkó Ráhel
III. díj és dicséret a Cuteanu darab előadásáért

Felkészítő tanárok: Huszár Emőke, Dr. S. Dobos Márta
Zongorakísérő: Káuzli Bálint, aki korrepetitori különdíjban részesült

———————————————————————

A 2015. május 15-17. között Temesváron megrendezett
II. Eugen Cuteanu Eurorégiós Gitárversenyen

Lakner Margaréta
I.díj

Czakó István 
I. díj

Dudás Krisztián
I. díj

Bauer Dávid
I. díj

Kőrös Tamás
I.díj

Felkészítő tanár: Dr. Bozóki Andrea

————————————————————-

A 2015. május 14-16. között Déván megrendezett
I. Nemzetközi „Modus Vivendi” Zongoraversenyen

Hirling Bettina 
kiemelt I. díj

Felkészítő tanár: Dr. Zsigmondné Dr. Pap Éva

—————————————————————————

A 2015. május 9-én megrendezett
KÓTA Térségi és országos népzenei minősítésen

Bacsa Orsolya 
és
Hódi Fruzsina

arany minősítésben részesült.

Felkészítő tanár: Fábri-Ivánovics Tünde

—————————————————————–

A 2015. május 8-10. között Temesváron megrendezett
XIII. Alma Cornea Ionescu Euroregionális Zongoraversenyen

Martin Bogdán
kiemelt I. díj

Vinkó Anna
I. díj

Sági Lili
II. díj

Szegedi Adél
I. díj

Sokacz Zsófia
III. díj

Felkészítő tanár: Dr. Zsigmondné Dr. Pap Éva

———————————————————————-

A 2015. április 30-május 3. között megrendezett
10. Brnoi Nemzetközi Zenei Versenyen

MASA RICHÁRD 
I.díj

KOVÁCS BOTOND 
különdíj

Felkészítő tanárok: Nagy Zsolt, Újvári István
Zongorakísérő: Káuzli Bálint

letölthető beszámoló

————————————————————————————–

A 2015. április13-19. között, Székelyudvarhelyen megrendezett
XIII. Terra Siculorum Nemzetközi Gitárversenyen

LAKNER MARGARÉTA 
II. díj

Felkészítő tanár: Bozóki Andrea

————————————————————

A 2015. április 14-én megrendezett
Éneklő Ifjúság Hangversenyen 

iskolánk LEÁNYKARA

Arany diploma minősítést szerzett és elnyerte az Év kórusa címet

Erdős Kinga tanárnő vezetésével.

——————————————————————–

A 2015. április 10-12. között, Vácon megrendezett
IV. Országos Népzenei Versenyen

szólóének kategória – I. korcsoport
Hajda Csenge
III. díj

szólóének kategória – II. korcsoport
Korsós Kinga
III. díj

koboz kategória – II. korcsoport
Korsós Kinga
II. díj

szólóének kategória
Borda Blanka
III. díj

Felkészítő tanárok:
Fábri-Ivánovics Tünde és Fábri Géza

————————————————————————–

A 2015. március 27-28-án, Szegeden megrendezett
Festival d’Italiano Versenyen 
a csoportos ének komolyzene kategóriában

a BELLUMORE kórus 
I. díjban
részesült.

Felkészítő tanárok: Balázs Szilvia, Erdős Kinga

—————————————————————–

A 2015. március 27-28-án, Szegeden megrendezett
Festival d’Italiano Versenyen 
az egyéni ének komolyzene kategóriában

DÁVID NIKÉ 
I. díjban
részesült.

Felkészítő tanár: Hadobásné Bálint Zsuzsanna

Zongorakísérő: Kolbné Dancsik Nóra

———————————————————

A 2015. március 16-án, Topolyán megrendezett
Nemzetközi Gitárversenyen

CZAKÓ ISTVÁN I. díjat,

LAKNER MARGARÉTA I. díjat,

KŐRÖS TAMÁS III. díjat
nyert.

Felkészítő tanár: Bozóki Andrea

——————————————-

A Szabadkán megrendezett
Femus 2015 Nemzetközi Zeneművészeti Fesztiválon

iskolánk diákjai a következő eredményeket érték el:

Koós Nikolett I. helyezés

Zsóri Luca I. helyezés

Tóth Ildikó II. helyezés

Nagy Veronika II. helyezés

Domján Blanka II. helyezés

Krcsméri Blanka II. helyezés

Virág Anna II. helyezés

Felkészítő tanár: Szabó Norbert

————————————————-

  1. február 20-án a Szent-Györgyi Albert Agórában rendezték meg a
    Csongrád Megyei Bicinium éneklési versenyt,
    ahol iskolánk diákjai a következő eredményeket érték el:

Hirling Bettina – Hadobás Gergely arany minősítés

Szászi Petra – Zöldi Nikolett arany minősítés

Korsós Kinga – Nagy Emma ezüst minősítés dicsérettel

Földházi Evelin – Szegedi Adél ezüst minősítés

Kálmán Gergely- Faragó Bálint ezüst minősítés

Felkészítő tanárok: Balázs Szilvia, Erdős Kinga

——————————————————–

A 2014. december 7-én, Dévaványán megrendezett
IV. Kádár Ferenc Országos Népzene Versenyen

Felnőtt kategóriában

Bacsa Orsolya 
Ezüst minősítésben,

Ifjúsági kategóriában

Korsós Kinga
Ezüst minősítésben

részesült.

Felkészítő tanár: Fábri-Ivánovics Tünde

————————————————–

A 2014. december 9-én, Kecskeméten megrendezett
Kálmán Lajos Országos Népdaléneklési Versenyen

Szóló kategóriában

Hódi Fruzsina 
Országos Arany minősítésben

részesült.

Felkészítő tanár: Fábri-Ivánovics Tünde

———————————————————–

Néveri Bence

a „Virtuózok” tehetségkutató verseny középdöntőjében kimagasló teljesítménnyel képviselte iskolánkat.

Tanára: Lőrincz László

————————————————————

Magyarország első komolyzenei tehetségkutatóján, az MTVA produkciójában

Néveri Bence

továbbjutott a 2. fordulóba.
Tanára: Lőrincz László

————————————————————–

A 2014. október 5-én, Bonyhádon megrendezett
Halmos Béla Országos Népzenei Találkozón
felnőtt kategóriában

Hódi Fruzsina

nívódíjban
részesült.
Felkészítő tanár: Fábri-Ivánovics Tünde

————————————————–

2013/2014. tanév

A 2014. június 6-án, Temesváron megrendezett
Alma Cornea Ionescu Eurorégiós Versenyen
elért kiemelkedő eredményekhez:

Kovács Botond – trombita
I. díj 

Masa Richárd – tuba
I. díj

Vincze Vivien – fagott
I. díj

Miskolczi Máté – trombita
II. díj

Felkészítő tanárok: Újvári István, Nagy Zsolt,
Vizsolyi Lívia, Pintér Attila
Zongorakísérő: Káuzli Bálint

————————————————————–

A 2014. június 6-án, Temesváron megrendezett
Alma Cornea Ionescu Eurorégiós Fuvolaversenyen
elért kiemelkedő eredményekhez:

Tóth Ildikó 
I. díj 

Koós Nikolett 
II. díj

Zsóri Luca
II. díj

Nagy Veronika 
III. díj

Felkészítő tanár: Szabó Norbert
Zongorakísérő: Szirmainé Szimon Edina

—————————————————————–

A 2014. május 23-án, Temesváron megrendezett
„Tavaszi hangok” Énekversenyen
elért kiemelkedő eredményekhez:

Dávid Niké 
I.díj

Varga Anna
IV.díj dicsérettel

Felkészítő tanár: Hadobásné Bálint Zsuzsanna
Zongorakísérő: Kolbné Dancsik Nóra

——————————————————

A 2014. május 15-17. között Déván megrendezett
XVII. „Sigismund Toduta” Nemzetközi Zongoraversenyen

Martin Bogdan 
I. díjban részesült.

Felkészítő tanár: Zsigmondné Pap Éva

————————————————

A 2014. május 9-11. között Temesváron megrendezett
I. Eugen Cuteanu Eurorégiós Hegedűversenyen
elért kiemelkedő eredményekhez:

Vass Eszter Gréta 
kiemelt I. díj és dicséret a Cuteanu darab előadásáért

Rácz Polla Metta 
II. díj

Nagy Emma
I.díj

Zsótér Zita 
kiemelt I. díj

Kálmán Gergely
I.díj
           
Vinkó Ráhel
I. díj

Felkészítő tanárok: Huszár Emőke, Dr. S. Dobos Márta
Zongorakísérő: Káuzli Bálint

—————————————

A 2014. április 14-19. között Székelyudvarhelyen megrendezett

7. Terra Siculorum Nemzetközi Gitárversenyen

HART GÁBOR I. díjat,
DUDÁS KRISZTIÁN II. díjat
nyert.
Felkészítő tanár: Bozóki Andrea

——————————–

A 2014. április 11-12. között Budapesten megrendezett

V. Országos Blockflöteversenyen

NÉVERI KÁLMÁN BENCE 
I.    díjat

nyert,
valamint a
fődíjat, egy Denner kópia szoprán furulyát.

Felkészítő tanár: Ujvári Borbála
Zongorakísérő: Szabó Anikó
————————————-

A 2014. április 13-14. között Debrecenben megrendezett

37. Rézfúvós és Ütőhangszeres Versenyen

DOBI JÁNOS MÁTYÁS 
II. díjat

nyert.

Felkészítő tanár: Simon Áron
Zongorakísérő: Szokody Anikó
————————————–

A 2014. április 8-11. között Budapesten megrendezett

IV. Országos Zathureczky Emlékversenyen

KÁLMÁN GERGELY FERENC 
különdíjban

részesült.

Felkészítő tanár: S. Dobos Márta
Zongorakísérő: Káuzli Bálint

——————————————————————

A 2014. március 27-én, Budapesten megrendezett
XV. Rajeczky Benjamin Gregorián-és Népdalének-, Népi hangszeres Versenyen

szólóének kategóriában
Bacsa Orsolya
kiemelt arany minősítésben,

a Csalogató énekegyüttes
(Bacsa Orsolya, Borda Blanka, Hódi Fruzsina, Korsós Kinga)
arany minősítésben,

Bacsa Orsolya-Hódi Fruzsina
koboz-ének kettős
kiemelt arany minősítésben

részesült.

Felkészítő tanár: Fábri-Ivánovics Tünde

——————————————————————————-

A 2014. március 28-30. között Temesváron megrendezett
XII. Alma Cornea Ionescu Euroregionális Versenyen

Felső Dorottya 
I. díjban,

Hirling Bettina
I. díjban,
           
Sági Lili
III. díjban,

Sokacz Zsófia
II. díjban,

Szegedi Adél
II. díjban,

Szilágyi Kristóf
különdíjban

részesült.

Felkészítő tanárok: Dr. Zsigmondné Dr. Pap Éva,
Kolbné Dancsik Nóra

————————————————————————

A 2014. március 19-én, Szegeden megrendezett

XIV. Dugonics Művészeti Fesztiválon

a népdalénekes csoportos ének kategóriában a

Csalogató énekegyüttes
Bacsa Orsolya
Borda Blanka
Hódi Fruzsina
Korsós Kinga

I. díjban

részesült.

Felkészítő tanár: Fábri-Ivánovics Tünde

—————————————————–

A 2014. március 11-én, Topolyán megrendezett

Nemzetközi Gitárversenyen

DUDÁS KRISZTIÁN I. díjat,
HART GÁBOR I. díjat,
BOBÁLY ÁRON II. díjat

nyert.

Felkészítő tanár: Bozóki Andrea

—————————————————–

A 2014. február 28 – március 2. között Szegeden megrendezett

VII. Országos Kamarazene Versenyen

KÁLMÁN GERGELY
HIRLING BETTINA
HADOBÁS GERGELY
III. díjat nyert

Felkészítő tanár: Szokody Anikó
——————————————————

A 2014. február 22-én, Szabadkán megrendezett

FEMUS Nemzetközi Fuvolaversenyen

Koós Nikolett II. díjat,
Tóth Ildikó III. díjat,
Zsóri Luca III. díjat

nyert.

Felkészítő tanár: Szabó Norbert
——————————————————-

A 2013. december 18-án, Kecskeméten megrendezett

Európa Ifjú Költője műfordító versenyen

Hirling Bettina
I. helyezést ért el

——————————————————————–

A 2013. december 8-án, Dévaványán megrendezett

III. Kádár Ferenc Népdaléneklési Versenyen

Bacsa Orsolya
Arany minősítésben (I. díjban),

Borda Blanka
Arany minősítésben (I. díjban),

Hódi Fruzsina
Bronz minősítésben (III. díjban)

részesült.

Felkészítő tanár: Fábri-Ivánovics Tünde

———————————————————————–

A 2013. október 24-27. között Budapesten megrendezett

Kárpát-medencei Nemzetközi Gitárversenyen

Bobály Áron különdíjban részesült
Felkészítő tanár: Bozóki Andrea

————————————————————————

2012/2013. tanév

A 2013. május 25-26. között Budapesten megrendezett

Corpus Harsona Kvartett Országos Harsonaversenyen

Dobi János I. helyezést ért el. 
Felkészítő tanár: Simon Áron

 ————————————————————————–

  1. május 2-5. között Brnoban megrendezett

Nemzetközi Mélyrézfúvós Versenyen

Dobi János (harsona) III. díjban részesült. 
Felkészítő tanár: Simon Áron

——————————————————-

A 2013. április 26-28. között Temesváron megrendezett

  1. Alma Cornea Ionescu Euroregionális Versenyen

a következő eredmények születtek:

Koós Nikolett (fuvola) – I. díj 
Felkészítő tanár: Szabó Norbert
Zongorakísérő: Szirmainé Szimon Edina

Nagy Dóra (oboa) – II. díj
Felkészítő tanár: Tóth Györgyi
Zongorakísérő: Szirmainé Szimon Edina

Zsótér Zsófia (brácsa) – I. díj
Felkészítő tanár: Nagy Ágnes
Zongorakísérő: Szabó Anikó

Hadobás Gergely (gordonka) – I. díj
Felkészítő tanár: Sin Katalin
Zongorakísérő: Benedekfi István

Dobi János (harsona) – I. díj

Felkészítő tanár: Simon Áron
Zongorakísérő: Káuzli Bálint

Vincze Virág (magánének) – I. díj
Szabó Dóra (magánének) – III. díj
Felkészítő tanár: Somogyvári Tímea Zita
Zongorakísérő: Kerényi Mariann

Dávid Niké (magánének) – I. díj
Glasza Kitti (magánének) – II. díj
Iván Sára (magánének) – II. díj
Varga Anna (magánének) – III. díj 
Felkészítő tanár: Hadobásné Bálint Zsuzsanna
Zongorakísérő: Kerényi Mariann

Dudás Krisztián (gitár) – I. díj
Hart Gábor (gitár) – I. díj
Felkészítő tanár: Bozóki Andrea

Vass Eszter Gréta (hegedű) – I.díj
Rácz Polla Metta (hegedű) – II. díj
Petrik Zsuzsanna (hegedű) – III. díj
Felkészítő tanár: Huszár Emőke
Zongorakísérő: Benedekfi István

Kálmán Gergely (hegedű) – III. díj
Vinkó Ráhel (hegedű) – III. díj
Kálmán Lilla (hegedű) – dicséret
Felkészítő tanár: S. Dobos Márta
Zongorakísérő: Benedekfi István


Hirling Bettina (zongora) – I. kiemelt díj és Délvidék ház különdíj
Katona Kristóf (zongora) – I. kiemelt díj
Felső Dorottya (zongora) – I. díj
Sági Lili (zongora) – II. díj
Rónai Csilla (zongora) – II. díj
Felkészítő tanár: Zsigmondné Pap Éva, aki Délvidék ház tanári különdíjban részesült.

———————————————————————————————————————-

A 2013. április 17-én megrendezett Éneklő Ifjúság Hangversenyen a 

BELLA SORPRESA LEÁNYKAR

Arany diplomával minősítést és Év kórusa címet szerzett.

Karnagy: Delleyné Halama Piroska

——————————————————————————————————————

A 2013. március 29-30. között Leskovacon (Szerbia) megrendezett Nemzetközi Gitárversenyen

DUDÁS KRISZTIÁN II. díjat nyert.

Felkészítő tanár: Bozóki Andrea

————————————————————————————————

A 2013. március 8-án, Topolyán megrendezett Nemzetközi Gitárversenyen

BOBÁLY ÁRON I. díjat,

DUDÁS KRISZTIÁN I. díjat,

HART GÁBOR II. díjat  nyert.

 Felkészítő tanár: Bozóki Andrea

—————————————————————————————–

A 2013. március 7-én megrendezett  Szegedi Középiskolások XIII. Művészeti Találkozóján

népdal kategóriában

Bacsa Orsolya, Borda Blanka, Hódi Fruzsina  

KÜLÖNDÍJBAN részesült.

Felkészítő tanár: Fábri-Ivánovics Tünde

———————————————————————————————

A 2013. február 22-24. között Szabadkán megrendezett „FEMUS 2013” Fuvolaversenyen

KÓNYA KATA II. díjat nyert.

Felkészítő tanár: Dr. Varga Laura

———————————————————————————————

A 2012. november 16-18-án Budapesten megrendezett Országos Harsona és Tubaversenyen

DOBI JÁNOS (harsona) III. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Gyivicsán György

———————————————————————————————

A 2012. november 9-11. között Szatmárnémetiben megrendezett

XXI. “Hajnal akar lenni” népdaléneklési versenyen

BACSA ORSOLYA

  • Országos szintű ezüstminősítésben,
  • Térségi szintű kiváló minősítésben,
  • KÓTA, Tradíció Stúdió különdíjában és
  • Dr. Gerzanics Magdolna különdíjában,

HÓDI FRUZSINA

  • Térségi szintű dicséret minősítésben részesült.

 Felkészítő tanár: Fábri-Ivánovics Tünde

___________________________________

2011/2012. tanév

A 2012. május 11-12. között Szabadkán megrendezett Nemzetközi Gitárversenyen

DUDÁS KRISZTIÁN II. díjat,

HART GÁBOR II. díjat nyert, Felkészítő tanár: Bozóki Andrea

GAÁL ISTVÁN III. díjat  nyert, Felkészítő tanár: Szakonyi Viktor

——————————————————————————

  1. Alma Cornea Ionescu Euroregionális Verseny 2012. május 4-6. Temesvár

Glasza Kitti – III. díj                Felkészítő tanár: Hadobásné Bálint Zsuzsanna

Bálint Anita – dicséret              Zongorakísérő: Kolbné Dancsik Nóra

Papp Zsófia – dicséret

Szabó Dóra – I. díj                  Felkészítő tanár: Somogyvári Tímea Zita

                                               Zongorakísérő: Kerényi Mariann

Kálmán Lilla – II. díj                Felkészítő tanár: S. Dobos Márta

Vinkó Ráhel – II. díj                Zongorakísérő: György Éva

Andrejcsik Alina – III. díj        Felkészítő tanár: Lucz Ilona

Hirling Bettina – I. díj

Katona Kristóf – I. díj              Felkészítő tanár: Zsigmondné Pap Éva

Rónai Csilla – II. díj

 ——————————————————————————————————————————-

Éneklő Ifjúság Hangverseny (2012. április 24., Szeged)

 BELLA SORPRESA LEÁNYKAR – Arany, diplomával minősítés és Év kórusa cím

 Felkészítő tanár:  Delley Józsefné

————————————————————————————————————————————

Nemzetközi Gitárverseny (2012. április 16-22., Székelyudvarhely)

 BOZSÓKI GERGELY – II. díj

Felkészítő tanár:  Pavlovits Dávid

 ————————————————————————————————————————————–

 Nemzetközi Gitárverseny (2012. április 16-22., Székelyudvarhely)

    GAÁL ISTVÁN – különdíj

    LŐRINCZ DÁVID – különdíj

Felkészítő tanár:  Szakonyi Viktor

—————————————————————————————————————————————-

XVI. Országos KÓTA Minősítő Hangverseny (2012. április 15., Szeged)

 BACSA ORSOLYA – országos ezüst minősítés

 Felkészítő tanár:  Fábri-Ivánovics Tünde

 ——————————————————————————————————————————-

Festival d’italiano verseny (2012. április 13-14., Sárospatak)

                      CANTA CHE GLI PASSA csoport – dicséret

 Felkészítő tanár:  Salamon Éva

—————————————————————————————————————————————-

  1. Nemzetközi Bartók Béla zongoraverseny(2012. március 20-25., Szeged)

 TANAKA KENDZSI – különdíj

 Felkészítő tanár:  Lucz Ilona

 —————————————————————————————————————————————-

  1. Országos Szakközépiskolai Énekverseny(2012. március 9-10., Budapest)

 HORTI LILLA – I. díj

 Felkészítő tanár:  Somogyvári Tímea Zita   Zongorakísérő: Kerényi Mariann

 —————————————————————————————————————————————-

XIII. Országos Oboa-és Fagottverseny (2012. március 9-11.,Veszprém)

 BUDAI BEATRIX – III. díj

 Felkészítő tanár: Vizsolyi Lívia   Zongorakísérő: Káuzli Bálint

 —————————————————————————————————————————————-

“Európa Ifjú Költője” elnevezésű Német-Magyar és Angol-Magyar Műfordító Verseny

Hirling Bettina – zongora 3. helyezés

XIV. Országos Szakközépiskolai Zongoraverseny, Békéscsaba

Katona Kristóf – zongora
Tanára: Zsigmondné Pap Éva
I. díj, Chopin-mű legszebb előadásáért különdíj
Tanaka Kendzsi – zongora
Tanára: Lucz Ilona
I. díj, Batók-mű legszebb előadásáért különdíj
Tanári díjak:
Zsigmondné Pap Éva
Lucz Ilona
Különdíj
  1. Nemzetközi Bartók Zongoraverseny, Bécs
Hegedűs Bettina – zongora
Tanára: Dr. Zsigmondné Dr. Pap Éva
III. díj

Liszt nyomában c. Zenei-műveltségi vetélkedő, Gödöllő

Iván Sára – ének
Dobi János – harsona
Hadobás Gergely – cselló
Tanáruk: Újváriné Illés Mária
5. helyezés

Hungaroton-Hang-Játék c. Kortárszenei vetélkedő,  Szeged

Csala Alexandra – ének
Tokodi Viktor – klarinét
Kormányos Zoltán – zongora
Katona Kristóf – zongora
Tanaka Kendzsi – zongora
Tanáruk: Újváriné Illés Mária
“summa cum laude” minősítés

Kálmán Lajos Nemzetközi Népdaléneklési Verseny, Kecskemét

Borda Blanka – népi ének
Tanára: Fábri-Ivánovics Tünde
országos ezüst minősítés
Bacsa Orsolya – népi ének
Tanára: Fábri-Ivánovics Tünde
térségi kiváló minősítés
Miklós Balázs – népi ének
Tanára: Fábri-Ivánovics Tünde
térségi kiváló minősítés

2010/2011-es tanév

Liszt Ferenc Emlékév: Zenetörténet-Zeneirodalom Verseny, Debrecen

Zsótér Edit – brácsa
Tanára: Újváriné Illés Mária
4. helyezés
Kálmán Csilla – hegedű
Tanára: Újváriné Illés Mária
5. helyezés
Bíró Sarolta – fuvola
Tanára: Újváriné Illés Mária
9. helyezés

VIII. Nemzetközi Brnoi Rézfúvós Verseny, Brno

Czirok Zoltán – harsona
Tanára: Gyivicsán György
III. díj

  1. Marco Fortini Zongoraverseny, Bologna
Hegedűs Bettina – zongora
Tanára: Zsigmondné Pap Éva
III. díj


Megyei Bicinium Éneklési Verseny, Szeged

Glasza Kitti – Hadobás Gergely
Tanára: Erdős Kinga
I. díj
Andrejcsik Alina – Béres Dóra
Tanára: Rozgonyi Éva
III. díj

  1. Alma Cornea Ionescu Euroregionális Zenei Verseny, Temesvár
Lipták Ádám – zongora
Tanára: Lucz Ilona
I. díj
Hegedűs Bettina – zongora
Tanára: Zsigmondné Pap Éva
I. díj
Katona Kristóf – zongora
Tanára: Zsigmondné Pap Éva
I. díj
Borbély Bianka – ének
Tanára: Hadobásné Bálint Zsuzsanna
II. díj
Kálmán Lilla – hegedű
Tanára: S. Dobos Márta
II. díj
Kurgyis András – hegedű
Tanára: S. Dobos Márta
II. díj
Tóth Annamária – hegedű
Tanára: S. Dobos Márta
III. díj

III. Székely Mihály Énekes Találkozó, Jászberény

Jánoshegyi Anna – ének
Tanára: Hadobásné Bálint Zsuzsanna
különdíj

VII. Országos és Nemzetközi Simándy József Énekverseny, Szeged

Horti Lilla – ének
Tanára: Somogyvári Tímea Zita
II. díj
Jánoshegyi Anna – ének
Tanára: Hadobásné Bálint Zsuzsanna
különdíj

Nemzetközi Kórusfesztivál, Budapest

Diapente Fiú Kórus
Tanára: Rozgonyi Éva
Ezüst fokozatú diploma


“Terra Siculorum” Nemzetközi Gitárverseny, Székelyudvarhely

 

Bobály Áron – gitár
Tanára: Bozóki Andrea
kiemelt különdíj
ösztöndíj a kolozsvári gitárfesztiválra


Éneklő Ifjúság Hangverseny, Szeged

Stellatus Ifjúsági Vegyeskar
Tanára: Balázs Szilvia
Arany minősítés
“Bella Sorpresa” Vegyes Kar
Tanára: Delleyné Halama Piroska
Arany minősítés
Diapente Fiúkar
Tanára: Rozgonyi Éva
Arany diplomával minősítés
  1. Országos Blockflöte Verseny, Budapest
Erdei Máté – blockflöte
Tanára: Valóczki Éva
I. díj
Valóczki Éva tanárnő különdíj


Festival d’ Italiano 2011 Olasz Verseny, Budapest

Komolyzenei ének kategória
Jordanov Enikő
Tanárai: D. Szécsi Edit, Rajda-Józsa Fanni
I. díj
Csoportos ének kategória
Diapente Fiú Énekegyüttes
Tanárai: Rozgonyi Éva, Rajda-Józsa Fanni
dicséret
Csoportos ének kategória
Bella Sorpresa Vegyes Kar
Tanárai: Rozgonyi Éva, Rajda-Józsa Fanni
dicséret


Nemzetközi Gitárverseny, Újvidék (Muraszombat)

 

Bozsóki Gergely – gitár I. díj
  1. Országos Kodály Zoltán szolfézs-, párosének- és népdaléneklési verseny, Debrecen
Párosének verseny
Horti Lilla – Kurgyis András
Tanáruk: Erdős Kinga
II. díj
Szolfézs verseny
Katona Kristóf
Tanára: Rozgonyi Éva
III. díj
Szolfézs verseny
Korsós András
Tanára: Erős Kinga
III. díj
Erdős Kinga tanárnő Különdíj
  1. Femus Nemzetközi Fafúvós Verseny, Szabadka
Kónya Kata – fuvola
Tanára: Varga Laura
I. díj
Kocsis-Savanya Szabolcs – klarinét
Tanára: Poljak Éva
I. díj
Tokodi Viktor – klarinét
Tanára: Poljak Éva
III. díj

  1. Nemzetközi Takács Jenő Zongoraverseny, Oberschützen
B kategória
Katona Kristóf – zongora
Tanára: Zsigmondné Pap Éva
5. helyezés
C kategória
Hegedűs Bettina- zongora
Tanára: Zsigmondné Pap Éva
6. helyezés
B kategória
Tanaka Kendzsi – zongora
Tanára: Lucz Ilona
9. helyezés
C kategória
Lipták Ádám – zongora
Tanára: Lucz Ilona
4. helyezés

2009/2010-es tanév

Ohridi Kórusfesztivál, Ohrid

Stellatus Ifjúsági Vegyeskar
Tanára: Balázs Szilvia
3. helyezés

VIII. Alma Cornea Ionescu Euroregionális Zenei Verseny, Temesvár

Hegedűs Bettina – zongora
Tanára: Zsigmondné Pap Éva
I. díj
Katona Kristóf – zongora
Tanára: Zsigmondné Pap Éva
I. díj
Tanaka Kendzsi – zongora
Tanára: Lucz Ilona
II. díj
Erdész Flórián – zongora
Tanára: Kolbné Dancsik Nóra
III. díj
Gulyás-Szabó Gergely – zongora
Tanára: Kerényi Mariann
I. különdíj
Kormányos Zoltán – zongora
Tanára: Zsigmondné Pap Éva
I. különdíj
Varjasi Katinka – zongora
Tanára: Kerényi Mariann
II. különdíj
Pintér Bence – zongora
Tanára: Káuzli Bálint
II. különdíj
Kurgyis András – hegedű
Tanára: S. Dobos Márta
I. díj
Kálmán Csilla – hegedű
Tanára: S. Dobos Márta
II. díj
Rabb Luca – hegedű
Tanára: Huszár Emőke
II. díj
Tóth Annamária – hegedű
Tanára: S. Dobos Márta
III. díj

Éneklő Ifjúság

Diapente Fiú Énekegyüttes
Tanára: Rozgonyi Éva
Arany minősítés diplomával
Leánykar
Tanára: Delleyné Halama Piroska
Arany minősítés diplomával
Stellatus Ifjúsági Vegyeskar
Tanára: Balázs Szilvia
Arany minősítés diplomával

 Terra Siculorum Nemzetközi Gitárfesztivál (Fiatal gitárosok versenye, Előadóművészek versenye)

Cserenyec Dóra – gitár
Tanára: Bozóki Andrea
I. díj, Különdíj
  1. Országos Gitárverseny
Cserenyec Dóra – gitár
Tanára: Bozóki Andrea
I. díj
Bobály Áron – gitár
Tanára: Bozóki Andrea
II. díj
Gaál István – gitár
Tanára: Szakonyi Viktor
III. díj
Szarvas Alexandra – gitár
Tanára: Szakonyi Viktor
III. díj
  1. Országos Kürtverseny
Vajda Dóra – kürt
Tanára: Soós Péter
III. díj
Varga Krisztián – kürt
Tanára: Soós Péter
Különdíj
  1. Országos Harsona- és Tubaverseny
Czirok Zoltán – harsona
Tanára: Gyivicsán György
II. díj
Dakó Lajos – harsona
Tanára: Gyivicsán György
II. díj
Lajdi János – harsona
Tanára: Gyivicsán György
Különdíj
Atyimó Ferenc – tuba
Tanára: Nagy Zsolt
II. díj

2008/2009-es tanév

Nemzetközi Rézfúvós Verseny, Brno

Sutyák János – harsona
Tanára: Gyivicsán György
III. díj

Éneklő Ifjúság

Az iskola leánykara
Tanára: Delleyné Halama Piroska
Arany minősítés diplomával
Az iskola vegyeskara
Tanára: Balázs Szilvia
Arany minősítés
  1. Alma Cornea Ionescu Euroregionális Zenei Verseny, Temesvár
Tóth Bernadett – zongora
Tanára: Lucz Ilona
I. díj
Hegedűs Bettina – zongora
Tanára: Zsigmondné Pap Éva
I. díj
Tóth Boglárka – zongora
Tanára: Lucz Ilona
II. díj
Németh Imre – zongora
Tanára: Zsigmondné Pap Éva
III. díj
Pintér Bence – zongora
Tanára: Káuzli Bálint
III. díj
Kurgyis András – hegedű
Tanára: S. Dobos Márta
I. díj és Különdíj
Kálmán Csilla – hegedű
Tanára: S. Dobos Márta
I. díj és Különdíj
Tóth Annamária – hegedű
Tanára: S. Dobos Márta
II. díj és Különdíj
Rabb Luca – hegedű
Tanára: Huszár Emőke
II. díj és Különdíj
Herczku Anna – hegedű
Tanára: Huszár Emőke
II. díj
  1. Országos Népzenei Verseny
Czirok Zoltán – harsona 3. helyezés
Gulyás-Szabó Szilveszter – zongora 3. helyezés
Korsós András – kürt 3. helyezés
Lajdi János – harsona 3. helyezés
Tanárok: Buzás Zsuzsa, Ivánovics Tünde

XIII. Országos Zongoraverseny

Lipták Ádám – zongora
Tanára: Lucz Ilona
II. díj
Gulyás-Szabó Gergely – zongora
Tanára: Kerényi Mariann
Különdíj

III. Országos Hárfaverseny

Márton Zsuzsanna – hárfa
Tanára: Felletár Melinda
III. díj és 2 Különdíj

XII. Országos Oboaverseny

Csonka Mónika – oboa
Tanára: Tóth Györgyi
I. díj

XII. Országos Fagottverseny

Budai Beatrix – fagott
Tanára: Vizsolyi Lívia
III. díj
Keresztes-Nagy Adrienn – fagott
Tanára: Vizsolyi Lívia
III. díj

2007/2008-as tanév

Guitar Open Nemzetközi Gitárverseny

Cserenyec Dóra – gitár
Tanára: Bozóki Andrea
II. díj
  1. Országos Szolfézs és Népdaléneklési Verseny
Erdei Máté – blockflöte
Tanára: Buzás Zsuzsa
3. helyezés
  1. Országos Kamarazene Verseny
Asztalos Róbert – trombita
Tanára: Boros József
III. díj
Csikota Gergely – trombita
Tanára: Boros József
III. díj
Kovács Balázs – trombita
Tanára: Boros József
III. díj
Perczel Tamás – trombita
Tanára: Boros József
III. díj
Asztalos Róbert – trombita
Tanára: Soós Péter
Különdíj
Csikota Gergely – trombita
Tanára: Soós Péter
Különdíj
Varga Krisztián – kürt
Tanára: Soós Péter
Különdíj
Vízhányó Máté – harsona
Tanára: Soós Péter
Különdíj
Szászi Domonkos – tuba
Tanára: Soós Péter
Különdíj

Gitár Open Fesztivál, Subotica

Szubin Zoltán – gitár
Tanára: Bozóki Andrea
III. díj

Nemzetközi Gitárverseny, Gomel

Cserenyec Dóra – gitár
Tanára: Bozóki Andrea
I. díj

Alma Cornea Ionescu Eurorégiós Zenei Verseny, Temesvár

Várkonyi Zsófia – hegedű
Tanára: S. Dobos Márta
II. díj
Szőke Endre – hegedű
Tanára: S. Dobos Márta
II. díj
Horváth Henrietta – zongora
Tanára: Dancsik Nóra
III. díj

Éneklő Ifjúság

Az iskola vegyeskara
Tanáruk: Balázs Szilvia
Arany minősítés

Fiatal Gitárosok Versenye, Marosvásárhely

Cserenyec Dóra – gitár
Tanára: Bozóki Andrea
III. díj

2006/2007-es tanév

Musicians Who Zenei cikkíró pályázat

Lipták-Pikó Zsuzsanna
Tanára: Újváriné Illés Mária
I. díj

Alma Cornea Ionescu Eurórégiós Zenei Verseny, Temesvár

Lipták-Pikó Zsuzsanna – hegedű
Tanára: S. Dobos Márta
I. díj
Várkonyi Zsófia – hegedű
Tanára: S. Dobos Márta
I. díj
Fehér Dóra – zongora
Tanára: Lucz Ilona
I. díj
Tóth Bernadett – zongora
Tanára: Lucz Ilona
II. díj
Horváth Henrietta – zongora
Tanára: Dancsik Nóra
III. díj

XII. Országos Zongora Verseny

Tóth Zsuzsanna – zongora
Tanára: Zsigmondné Pap Éva
I. díj
Boleman Kata – zongora
Tanára: Zsigmondné Pap Éva
Különdíj
Joób Eszter – zongora
Tanára: Zsigmondné Pap Éva
Különdíj
Tanári díjak:
Zsigmondné Pap Éva
Különdíj
  1. Országos Harsona- és Tubaverseny
Szászi Domonkos – tuba
Tanára: Nagy Zsolt
III. díj
  1. Országos Trombita és Ütőhangszeres verseny
Asztalos Róbert – trombita
Tanára: Boros József
III. díj

Hubay-Bartók-Mozart Hegedűverseny

Lipták-Pikó Zsuzsanna – hegedű
Tanára: S. Dobos Márta
I. díj
Várkonyi Zsófia – hegedű
Tanára: S. Dobos Márta
III. díj

Megyei Bicinium Éneklési Verseny – Kodály Zoltán emlékére

Árva Krisztina – fuvola és Faur Anca – magánének
Tanáruk: Buzás Zsuzsa
2. helyezés

Etűd és Skálaverseny, Zágráb

Várkonyi Zsófia – hegedű
Tanára: S. Dobos Márta
4. helyezés

2005/2006-os tanév

Fiatal Virtuózok Nemzetközi Zonogora Verseny, Zágráb

Joób Eszter – zongora
Tanára: Zsigmondné Pap Éva
5. helyezés
  1. Országos Kamarazene Verseny
Poljak Márk – trombita
Tanára: Soós Péter
Kiemelt nívódíj
Márton Norbert – trombita
Tanára: Soós Péter
Kiemelt nívódíj
Németh Ákos – kürt
Tanára: Soós Péter
Kiemelt nívódíj
Simon Áron – harsona
Tanára: Soós Péter
Kiemelt nívódíj
Szászi Domonkos – tuba
Tanára: Soós Péter
Kiemelt nívódíj
Várkonyi Zsófia – hegedű
Tanára: Huszár Emőke
Különdíj
Lipták-Pikó Zsuzsanna – hegedű
Tanára: Huszár Emőke
Különdíj
Komlódi Ágnes – brácsa
Tanára: Huszár Emőke
Különdíj
Szabó Borsika – brácsa
Tanára: Huszár Emőke
Különdíj
Kürtösi Ferenc – ütő
Tanára: Somorjai Péter
Különdíj
Tóth Zsuzsanna – zongora
Tanára: Somorjai Péter
Különdíj

125 év Bartók Bélával – Esszéíró Verseny

Lipták-Pikó Zsuzsanna III. díj
  1. Országos Csembaló- Blockflöte és Hárfa Vereseny
Tóth Eszter – csembaló
Tanára: Szabó Anikó
I. díj, Különdíj
Stefkovics Nóra – blockflöte
Tanára: Trautsch Éva
Különdíj

Kodály Zoltán Országos Szolfézs – Páros Ének és Népdaléneklési Verseny

Fehér Dóra – zongora
Tanára: Buzás Zsuzsanna
5. helyezés
Márton Norbert – trombita
Tanára: Buzás Zsuzsanna
6. helyezés

XII. Országos Hegedű Verseny

Tarcsay Zsuzsanna – hegedű
Tanára: Gévayné Janurik Márta
Különdíj

III. Europop Fesztivál

Szerda Árpád – zongora Nagydíj, Magyar Rádió Különdíj

2004/2005-ös tanév

VIII. Országos Trombita és Ütőhangszeres Verseny

Márton Norbert – trombita
Tanára: Újvári István
III. díj
Csikota Gergely – trombita
Tanára: Boros József
Különdíj
  1. Országos Oboa- és Fagott Verseny
Kürtösi István – fagott
Tanára: Vizsolyi Lívia
Különdíj
  1. Országos Zongora Verseny
Tihanyi Zsuzsanna – zongora
Tanára: Lucz Ilona
I. díj, OM fődíj és OM különdíj
Tóth Zsuzsanna – zongora
Tanára: Zsigmondné Pap Éva
II. díj
Fehér Dóra – zongora
Tanára: Lucz Ilona
Különdíj
Tanári díjak:
Lucz Ilona Különdíj
Zsigmondné Pap Éva Különdíj

Letölthető fájlok